Banner

Op vrijdag 24 november ben je van harte welkom op het Junior College. Het Junior College is een school voor leerlingen van 10 tot en met 14 jaar. De school bestaat uit een onderbouwgroep 7 en 8 van het speciaal basisonderwijs van de Verschoorschool en de bovenbouwklas 1 en 2 van het voortgezet onderwijs van het Nuborgh College. Door de unieke en intensieve samenwerking tussen onder- en bovenbouw wordt vanuit een vernieuwd onderwijsconcept alle leerlingen passend onderwijs geboden.

De groepen zijn gehuisvest op een eigen herkenbare en kleinschalig opgezette locatie. Iedere leerling volgt naast de lessen op Junior college, waar zij een vaste docent en plek hebben, lessen op het Nuborgh College. In een kleine groep, op hun eigen niveau, dat varieert van vmbo-basis tot vwo. Wanneer ze helemaal overstappen naar een reguliere school, verschilt dus per leerling. Dat duurt zo lang als nodig is. Met dit onderwijs wil het Junior College bereiken dat leerlingen een volwaardige rol kunnen spelen in de maatschappij, waarbij zij zo zelfstandig mogelijk functioneren.

Nieuwsgierig hoe zij dit doen?

Ga op 24 november 2023 met ons mee en zie deze mooie vorm van inclusiever onderwijs met eigen ogen.

Programma 

10.00 – 10.30 uur         Kennismakingsrondje 
10.30 – 11.15 uur           Presentatie door Wijnand Westerik over het concept van de school 
11.15 – 11.45 uur            Rondleiding school/in gesprek met een mentor en leerling/anders
11.45 – 12.30 uur           Ruimte voor gesprek met de deelnemers van het werkbezoek/anders 

Praktische informatie 

Wanneer: Vrijdag 24 november 2023 
Tijd: 10.00 – 12.30  – Inclusief lunch 
Waar: Junior College         
Voor wie: Medewerkers van scholen of samenwerkingsverbanden die werken aan of in een initiatief richting inclusiever onderwijs.                                
Beschikbare plekken: 20 – op volgorde van aanmelding  
Kosten: Er zijn geen kosten aan het werkbezoek verbonden 
Aanmelden: Via dit formulier