Contact

Het Steunpunt Passend Onderwijs ondersteunt scholen, schoolbesturen en samenwerkingsverbanden in het primair en voortgezet onderwijs bij de vormgeving van passend onderwijs.

Helpdesk

Voor vragen over passend onderwijs kunt u gebruikmaken van onze gratis helpdesk. De helpdesk is op werkdagen van 9.00 tot 17:00 uur telefonisch bereikbaar.

De helpdesk van het steunpunt bestaat uit een projectmedewerker PO en een projectmedewerker VO. Als u contact met ons opneemt en daarbij aangeeft waar uw vraag aan gerelateerd is (po/vo/algemeen), dan streeft de betreffende medewerker ernaar om binnen drie werkdagen op uw vraag te reageren.

Specifieke PO-vragen kunt u richten aan:
Contactpersoon PO-raad: Marlies Peters | m.peters@poraad.nl | 06 13 96 5059

Specifieke VO-vragen kunt u richten aan:
Contactpersoon VO-raad: Iris Kensenhuis | iriskensenhuis@vo-raad.nl | 06 13 63  49 11

Voor algemene vragen rondom passend onderwijs kunt u met beide medewerkers contact opnemen of uw vraag sturen aan steunpuntpassendonderwijs@vo-raad.nl (óók voor vragen over primair onderwijs).

Vermeld in de mail vooral uw naam, de naam van uw school, bestuur of swv (po/vo) en het telefoonnummer waarop wij u kunnen bereiken, dan nemen wij binnen 3 dagen contact met u op.

Ondersteuning op maat

Vragen over ondersteuning op maat kunt u sturen naar steunpuntpassendonderwijs@vo-raad.nl.

Vragen ouders

Speciaal voor ouders met vragen over passend onderwijs is er het informatiepunt Ouders&Onderwijs, telefoonnummer 0800-5010.
Voor vragen op het gebied van onderwijs en zorg kunnen ouders terecht bij Ieder(in), telefoonnummer 0900-2356780.

Gemeenten en jeugdinstellingen

Op de website www.onderwijsjeugd.nl vindt u veel praktische informatie als het gaat over de verbindingen tussen het (passend) onderwijs en de jeugdhulp. Een team van experts helpt u graag verder. Uw (ondersteunings)vragen kunt u ook rechtstreeks mailen naar info@onderwijsjeugd.nl.

 

Team Steunpunt Passend Onderwijs

Bovenste rij, van links naar rechts: Chantal Quint, Eveline van Amstel, Iris Kensenhuis.
Onderste rij, van links naar rechts: Venhar Sariaslan, Marlies Peters, Jessica Tissink, Mike Jolink, Sarah Abbou, Marc Cantrijn.

Mike Jolink, projectleider, mikejolink@vo-raad.nl

Venhar Sariaslan, beleidsadviseur PO, v.sariaslan@poraad.nl

Jessica Tissink, beleidsadviseur VO, jessicatissink@vo-raad.nl

Corine van Helvoirt, beleidsadviseur (V)SO, c.vanhelvoirt@lecso.nl

Marc Cantrijn, beleidsadviseur (V)SO, m.cantrijn@poraad.nl

Eveline van Amstel, communicatieadviseur, evelinevanamstel@vo-raad.nl

Sarah Abbou, beleidsadviseur PO, s.abbou@poraad.nl

Iris Kensenhuis, contactpersoon helpdesk VO-raad, iriskensenhuis@vo-raad.nl, 06 13 63 4911

Marlies Peters, contactpersoon helpdesk PO-Raad, m.peters@poraad.nl, 06 13 96 5059

Chantal Quint, projectsecretaresse, steunpuntpassendonderwijs@vo-raad.nl

 

Praktijkvoorbeelden

Het is niet nodig om zelf opnieuw het wiel uit te vinden. Laat u inspireren door onze praktijkvoorbeelden.

Bekijk praktijkvoorbeelden

Scan Passend Onderwijs

Vul de Scan Passend Onderwijs in en krijg een helder beeld van de stand van zaken op uw school.

Doe de Scan Passend Onderwijs

Wat is passend onderwijs?

Leerlinge Syl van der Priem stelt deze vraag op haar eigen school en doet verslag in het filmpje. Het filmpje is gemaakt ter introductie van een congres.

Bekijk video